Празна кошничка

Роза Канина

Контакт

Петковски Науме

Адреса:
Никола Карев бр.55 Ресен 7310 Република Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: 047 452 843

Мобилен: 389 (0) 70 39 39 66

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Следете не на

facebook 
        FACEBOOK